Marketing / PR

Import Manager Domestic Appliances

Zapraszamy do zespołu zarządzania produktami naszego Klienta, europejskiego producenta urządzeń domowych.

Warszawa, mazowieckie
stacjonarna
umowa o pracę

Nasz klient szuka osoby, która sprawnie przejmie stery nad rozwojem produktów od koncepcji, przez development, aż po wejście na rynek. Część produktów jest produkowana w Europie, część z kolei source'owana w Azji.

Zadania:

  • Zarządzanie portfolio produktowym podległych kategorii obejmujące zarówno kierowanie cyklem życia produktów obecnych na rynku i rozwój nowych
  • Monitorowanie potrzeb rynku, trendów oraz działań konkurencji
  • Utrzymywanie długofalowych relacji z dostawcami zagranicznymi i prowadzenie rozmów oraz negocjacji handlowych
  • Udział w targach branżowych, głównie w Chinach
  • Przygotowywanie analiz, kalkulacji, uzasadnień biznesowych oraz prezentacji produktowych dla nowych projektów
  • Współpraca z Działem Handlowym w celu opracowania dedykowanej oferty dla kluczowych klientów
  • Współpraca z Działem Marketingu: współtworzenie rich contentu produktowego, wsparcie merytoryczne w tworzeniu materiałów marketingowych
  • Współpraca z Działem Inżynierów i R&D: weryfikacja jakości produktu przed wprowadzeniem na rynek, dbałość o jakość produktu po wprowadzeniu na rynek
  • Współpraca z Działem Graficznym: przygotowywanie opakowań produktowych oraz instrukcji obsługi
  • Prowadzenie szkoleń produktowych dla pracowników Działu Wsparcia Sprzedaży oraz kluczowych klientów

Czego oczekujemy:

  • Doświadczenie w zarządzaniu produktami AGD: solidne doświadczenie w tej branży, co pozwali Ci zrozumieć jej unikalne wyzwania i możliwości
  • Znajomość angielskiego na poziomie umożliwiającym udział w międzynarodowych targach,: prowadzenie skutecznych negocjacji, budowanie relacji i współpracę z partnerami z różnych stron świata
  • Umiejętności analityczne: Potrafisz analizować dane, trendy rynkowe i potrzeby klientów, co pozwoli Ci podejmować trafne decyzje i dostosowywać strategie.

Co oferujemy:

  • Międzynarodowe, inspirujące środowisko pracy: dołączysz do zespołu pełnego pasjonatów, gotowych do podjęcia wyzwań i zdobywania nowych szczytów.
  • Rozwój zawodowy: Oferujemy możliwość ciągłego rozwoju i poszerzania umiejętności w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Konkurencyjne wynagrodzenie: Twoje umiejętności i zaangażowanie zostaną docenione.
  • Benefity pozapłacowe: opieka medyczna, karta sportowa, miejsce parkingowe

Pamiętaj, Twoja kreatywność i pasja mogą stać się kluczem do naszego wspólnego sukcesu!

Consumer Goods HRK

Rekrutację prowadzi

Łukasz Przywóski HRK

Łukasz Przywóski

HRK Consumer Goods

Zespół HRK Consumer Goods specjalizuje się w rekrutacji do branży Consumer Goods. Współpracujemy z producentami FMCG, elektroniki konsumenckiej, DIY, mebli, ubrań i produktów lifestyle’owych.